Шліфування дозволяє отримати дуже високу точність розмірів елемента

Шліфування дозволяє отримати дуже високу точність розмірів елемента
09:03, 10 Авг.

Шліфування - це тип механічної обробки, при якій завершується обробка деталі з використанням абразивних кіл, які називаються шліфувальними колами. Метою цього процесу є надання оброблюваної поверхні достатньої гладкості. Різання відбувається за рахунок того, що виступаючі гострі кромки абразивних зерен шліфувального круга, що обертається, входять в контакт з оброблюваною поверхнею і зрізають з неї тонкий шар матеріалу. Зазвичай, товщина абразивного шару становить 0,005-0,001 мм. До Ваших послуг шліфовка втулок за самою вигідною та недорогою ціною.

У процесі подрібнення виділяється багато тепла. Це, своєю чергою, впливає фізичні властивості ґрунтового матеріалу. Тому правильне та ефективне відведення тепла стає надзвичайно важливим. Шліфування дозволяє отримати дуже високу точність розмірів елемента та стабільність відхилень розмірів, а також низьку шорсткість поверхні заготовки незалежно від матеріалу, з якого вона виготовлена.

Що ми маємо?

У нашому обробному центрі є плоскошліфувальні верстати з можливістю шліфування деталей з максимальними розмірами в осях: поздовжньої осі X до довжини 1300 мм, поперечної осі Y до ширини 500 мм. Розміри столів у дробарках відповідно: від 600 мм х 200 мм до 1300 мм х 400 мм;

У нашому верстатному парку є круглошліфувальні верстати з можливістю шліфування деталей максимальним діаметром D=280 мм і максимальною довжиною L=1000 мм.

Також у нас є кільцеві шліфувальні верстати з можливістю шліфування деталей з максимальним діаметром отвору D=150 мм та максимальною довжиною L=200 мм.

Шліфування отворів

Шліфування отворів є одним з основних методів чистової обробки, що дозволяє отримати розмір діаметра з точністю до 1-2м і шорсткість поверхні, що обробляється по 8-10 класу.

Шліфування роликів

Вальцеве шліфування виробляють на кругло-шліфувальних верстатах. Принцип роботи круглошліфувального верстата дещо відрізняється від принципу роботи плоскошліфувальних верстатів. При цьому шліфована деталь закріплюється у центрах на шліфувальному столі. Обертання шпинделя передається на заготівлю

Рубрика: Новости. Читать весь текст на smart.kr.ua.