Грамотно підібраний та виконаний проект будівництва

Грамотно підібраний та виконаний проект будівництва
17:09, 29 Июл.

Дизайн: готовий чи індивідуальний? Чим вони відрізняються та який вибрати? В даний час будівництво будинку може стати серйозним та складним завданням для багатьох інвесторів.

Основною умовою його безаварійної течії та задоволення очікувань майбутніх мешканців як з погляду функціональності, комфорту, естетики, так і енергоефективності є вибір правильного проекту будинку. Що таке гарний дизайн?

Грамотно підібраний та виконаний проект гарантує правильне протікання всього будівельного процесу – від будівництва до експлуатації будинку. До Ваших послуг проектування будинків за самою вигідною та недорогою ціною.

Хороший проект будинку повинен включати технічні рішення, що полегшують здійснення інвестиції, а також зручну і доступну для Інвестора технологію зведення.

Відповідно до «Закону про будівництво» правильно підготовлений будівельний проект повинен містити такі компоненти:

Архітектурно-будівельний проект

Архітектурно-будівельний проект, виконаний уповноваженими проектувальниками, відповідно до чинних принципів будівельного мистецтва та чинних норм, в яких зазначено таке:

форма будівлі,

будівельна функція,

конструкція будівлі,

технологія підйому.

Крім того, це дослідження має включати проектні енергоекологічні характеристики одноквартирного будинку, поряд з аналізом можливості раціонального використання високоефективних альтернативних систем енерго- та теплопостачання, а також необхідних технічних та матеріальних рішень.

Найважливішим елементом гарного проекту будинку є також загальні умови основи будівлі та водно-ґрунтові умови, що визначаються проектувальником, а також геотехнічна категорія та будівельна група, що визначаються на підставі проведених та необхідних геотехнічних випробувань.

Ця документація складається з описової та креслярської частин.

Креслива частина проекту будинку повинна містити докладні та, насамперед, розбірливі проектні рішення, представлені у відповідному масштабі.

У архітектурно-будівельної документації часто крім архітектурно-будівельної частини є також проекти внутрішніх пристроїв з важливим розташуванням окремих пристроїв та устаткування, необхідні правильного функціонування будинку.

Рубрика: Новости. Читать весь текст на smart.kr.ua.