Сонячні батареї-принцип роботи

Сонячні батареї-принцип роботи
17:27, 26 Дек.

Сонячні батареї-принцип роботи

Дві основні причини використання сонячних батарей-це економія грошей і захист навколишнього середовища. Сюди ж можна додати незалежність від постачальника енергії, що в наш час проблем з поставками газу з Росії, є важливим аргументом.

Кількість грошей, заощаджених при використанні сонячних батарей, залежить від типу використовуваного сонячного колектора та стабілізатора детально про стабілізатори напруги

Розрізняють такі типи сонячних колекторів: - плоскі пластинчасті колектори (газові, рідинні, двофазні) - Вакуумні Плоскі пластинчасті колектори-Вакуумно - трубчасті колектори - Концентруючі колектори-спеціальні колектори.

Незважаючи на принципові відмінності в способах збору сонячної енергії, вони характеризуються схожим принципом роботи. Система, за допомогою якої сонячна енергія перетворюється в тепло або гарячу воду, є сонячною установкою.

Його основними компонентами є: сонячний колектор, трубопровід, комплект сонячного насоса, пристрій, що піклується про безпеку системи, бак-теплообмінник. Особливе значення мають колектори, теплообмінник бака і труби.

Характеристика принципу роботи сонячних батарей

Сонячні промені нагрівають абсорбер, розташований в колекторі, який перетворює сонячну енергію в тепло. Потім абсорбер нагріває теплоносій (розташований всередині абсорбера, наприклад, воду). Рідина надходить в накопичувальний бак, який передає тепло нагрівається побутовій воді. Віддавши тепло, рідина повертається в накопичувальний бак. Основна проблема полягає в тому, що досягнута теплова енергія залежить від ефективності компонентів системи, орієнтації по відношенню до сторін світу, кута нахилу колектора, установки приладу і чистоти приладу.

Рекомендована орієнтація-Південна, але якщо є відхилення в східному або західному напрямку, воно не повинно перевищувати 15%. У таких ситуаціях слід розглянути можливість використання трубчастих колекторів

Кут положення колектора звичайно, як ви легко можете собі уявити, найкращі результати досягаються, коли сонячні промені падають під прямим кутом. Однак Сонце змінює свою орієнтацію в залежності від пори року, тому доцільно розташувати колектор так, щоб використовувати переваги як літа, так і прохолодних місяців, коли сонце висить нижче в небі.

Чистота поверхні колектора, а також самого абсорбера також покриті шаром пилу, і їх досить очищати не рідше одного разу на рік.

З огляду на ці рекомендації, навіть якщо весь процес здається нам дуже складним, консультація з фахівцем допоможе нам ефективно і правильно вибрати потрібне обладнання, а потім подбати про нього.

Рубрика: Новости. Читать весь текст на smart.kr.ua.